Pracujemy 24/7
Własne bazy
Duża flota

53 474 78 87bezpłatny

Zamów oddzwonienie

Warszawa, ul. Iwana , 1A, str 2 (dojazd), od 7 do 23 godzin na dobę. E-mail: info@zjazd.waw.pl

Opinie

Napisz do nas!

Jeśli masz jakieś uwagi lub sugestie dotyczące pracy naszej firmy, napisz do nas - info@zjazd.waw.pl

Gwarantujemy, że żaden list nie pozostanie bez uwagi!


Z firmą «» pracujemy razem już od kilku lat i mamy nadzieję, że nasza współpraca długofalowa. Najpierw zamówiliśmy kruszywo w małych partiach, a wraz ze wzrostem produkcji wzrosły ilości i potrzeb. Nas zadowolony: i ceny i jakość dostarczanych materiałów, a co najważniejsze, jest poważny i w tym samym czasie uprzejmy stosunek do nas jak do stałych klientów. Powodzenia w twoich sprawach!

Mieczysława , majster SP. z o. o. «Lider»
27.02.2017

Wyrażamy swoją wdzięczność firmy «» i chcemy polecić do współpracy kolegów! W ciągu 4 lat pracujemy razem, dostawa kruszyw terminowe, dość przystępne ceny. Zawsze gotowi do pomocy w nieprzewidzianych okolicznościach. Wykształceni pracownicy.

Konstanty ?, wicedyrektor SP. z o. o. «Miejski»
16.02.2017

Z firmą «» zaczęli działać całkiem niedawno. Ale już udało się je oceniać profesjonalne podejście we wszystkim – od logistyki do księgowości. Dostawy odbywają się na czas. Polityka cenowa jest dość elastyczne. Obecnie jesteśmy bardzo zadowoleni warunki, więc jedziemy!

Władysław , kierownik ds. dostaw House R
14.02.2017

Chcę podziękować zespół firmy «» za bezproblemową pracę. Dostawy manipulowane, awarii i okładzin, nie ma. A jeśli zdarza siły wyższej, to jest to raczej wyjątek, niż reguła. Robimy tu zakupy piasku i żwiru już dawno, i można na palcach jednej ręki policzyć przypadki, kiedy były poważne opóźnienia dostaw. I to o nich zawsze menedżer wcześniej ostrzegał, z podaniem dokładnego czasu dowiezienia materiału. Park maszynowy w idealnym stanie, kierowcy są profesjonalistami, czego można chcieć więcej!

Piotr Pawlenko, kierownik ds. dostaw surowców SP. z o. o. «North City»
30.01.2017

Chcemy podziękować firmie za dobrą pracę. Współpracujemy z firmą od bardzo dawna i jesteśmy świadkami ich wzrostu i rozwoju. Przez cały ten czas z dostawami materiałów nierudnych ani razu nie zawiódł, robią rabaty jako stałemu klientowi. Widać, że nie tylko profesjonaliści pracują, ale i dobrzy ludzie.

E. W. ?, główny menedżer firmy budowlanej «Nasz dom»
19.01.2017

Zamawiamy gruz regularnie już od ponad dwóch lat i zawsze zadowoleni ze współpracy. Dziękujemy za pracę, wszystkim polecam.

Maxim Jegorow, dyrektor LLP «Jasny»
10.01.2017

Nasz bardzo solidny i sprawdzony partner. Z firmą pracujemy nieco ponad rok i przez cały ten czas nigdy nie było żadnych siły wyższej. Zawsze materiał w magazynie, wysyłka w terminie. Miło mieć do czynienia z prawdziwymi profesjonalistami. Mamy nadzieję na ścisłą współpracę w przyszłości.

A. B. Garbatych, dyrektor SP. z o. o. «Metr sześcienny»
27.12.2016