Pracujemy 24/7
Własne bazy
Duża flota

53 474 78 87bezpłatny

Zamów oddzwonienie

Warszawa, ul. Iwana , 1A, str 2 (dojazd), od 7 do 23 godzin na dobę. E-mail: info@zjazd.waw.pl

Opinie

Napisz do nas!

Jeśli masz jakieś uwagi lub sugestie dotyczące pracy naszej firmy, napisz do nas - info@zjazd.waw.pl

Gwarantujemy, że żaden list nie pozostanie bez uwagi!


Zajmujemy się realizacji podwórkowych terenów i działek. Wcześniej współpracował z różnymi dostawcami materiałów nierudnych – piasek, żwir, ziemia wszyscy brali u różnych firm. Takie podejście miało swoje plusy i minusy. W tym roku, zmienioną wszystkie kontrakty na rzecz . W końcu wspólnie z ceny udało się opłaca, jakość kontroli, dokumenty w porządku. Zadowoleni i polecamy.

E. A., dyrektor handlowy SP. z o. o. «»
21.11.2014

Współpracujemy od ponad 5 lat. Solidny, odpowiedzialny partner. Zamawiamy tłuczeń granitowy. Ani razu nie było ?, zawsze przywożąc żwir wymaganej ilości i o odpowiedniej granulacji. Ani razu nie było problemów z terminami. Planujemy kontynuować współpracę. Polecamy firmę wszystkim.

A. R. Konowałow, kierownik ds. zakupów SP. z o. o. «?-story»
14.11.2014

Pierwsze partie gruzu przyszedł bez opóźnień i odpowiedniej jakości, mam nadzieję, że w przyszłości problemów nie będzie, a współpraca będzie długi i owocny.

W. I., indywidualny przedsiębiorca, Kraków
29.10.2014

Zamawiałem wywóz śmieci po budowie nowego biura, wyraził życzenie, aby jak najszybciej, ale szczególnie nie znam. Ekipa przyjechała w przeciągu dnia: w środę zadzwonił, a w piątek już dojechaliśmy na miejsce. Jeszcze jeden pozytyw: trafiłem na korek, brygady miał mnie dość długo czekać, ale czekali, pracowały bez zastrzeżeń. Siła wyższa jest nie tylko wykonawców, ale i u klientów. Dziękuję za zrozumienie.

YIP A. F., Warszawa
20.10.2014

W firmie «» poprosiliśmy o wywóz gruzu budowlanego. Maszyny pojechaliśmy bez opóźnień, szybko się ładują, wszystko wyraźnie zaskoczyły. Życzymy dobrobytu firmy i dobrych klientów!

Afanasjewa Olga Nikołajewna, r. Mytishchi
27.08.2014

Z firmą współpracuję od dawna: wszystkie odpowiedzialnie i sumiennie. Teraz jeszcze zaczął brać w dzierżawę kamaz. Póki co problemów nie było ani razu. Moja ekipa jest bardzo zadowolona.

YIP Mieńszow A. P.
16.08.2014

Podoba podejście «» do organizacji pracy. Dostawa zawsze na czas przerw w dostawach nie widzieliśmy się ani razu. Z mojego doświadczenia wynika, że liczba takich zaufanych dostawców na rynku jest bardzo ograniczona. Polecam wszystkim, a firmie życzę sukcesów i dalszego rozwoju!

Kierownik firmy budowlanej «Oaza», Eremeev D. I., Warszawa
30.07.2014