Pracujemy 24/7
Własne bazy
Duża flota

53 474 78 87bezpłatny

Zamów oddzwonienie

Warszawa, ul. Iwana , 1A, str 2 (dojazd), od 7 do 23 godzin na dobę. E-mail: info@zjazd.waw.pl

Opinie

Napisz do nas!

Jeśli masz jakieś uwagi lub sugestie dotyczące pracy naszej firmy, napisz do nas - info@zjazd.waw.pl

Gwarantujemy, że żaden list nie pozostanie bez uwagi!


Obiekt budowlany znajduje się dość daleko poza OBWODNICY, wcześniej służył w innej firmie, ale umowa potargali, tak jak były ciągłe awarie dostaw. Zaczął współpracować z «» i bardzo zadowoleni, mamy nadzieję, że w przyszłości nasza opinia się nie zmieni. Dostawy zawsze są realizowane na czas, ściśle na podstawie umowy, i nie ma żadnych wymówek – korki, brak techniki i kierowca zachorował itp. Jeśli firma chce i stara się sumiennie wykonywać porozumienia, to od razu widać. Cieszymy się, że znaleźliśmy odpowiedniego partnera!

Mielnikow W. S., zastępca dyrektora generalnego SP. z o. o. «?»
28.07.2014

Nie będę wdawać się w szczegóły: ci, którzy współpracują z tą firmą, i tak wszyscy wiedzą, a dla potencjalnych klientów powiem tylko, że daję swoje zalecenia. Mnie «» ani razu nie zawiodły, a zwracam się do ich dyspozycji już półtora roku (mam mały remontowo-budowlany biznes, i często wymaga to gruz, wapień, teraz to u nich jeszcze i wynajem sprzętu zamówić można).

YIP ? Og
16.07.2014

Domek zbudowany, a śmieci pozostał, na całym odcinku rozproszone był, nawet wnukom biegać nie było gdzie. Postanowili, że się urodzić własnymi siłami bez sensu, sił tych nie ma. Stali się naszymi firmy, które zajmują się wywozem śmieci, ale ceny nie urządzano. Sąsiedzi dali telefon, mamy do ciebie, okazuje się, że cała osada domków okresowo kontaktuje się, gdy musimy pozbyć się jakiegoś budowlanego śmieci. Telefon, wszystko załatwione, a co najważniejsze – ceny były dopuszczalne. Oto poprosiła córkę wysłać moja opinia, podziękować. Mam nadzieję, opublikować.

Irina Timofiejewa, ?, Warszawa
12.07.2014

Nasza firma od kilku lat współpracuje z SP. z o. o. «». Już wielokrotnie wychodziło w tym, że specjaliści tej firmy znają się na rzeczy: działają sprawnie i szybko, problemy – tak, są i załatwiane są na miejscu i z wynikiem. Dziękujemy za prof. podejście i mam nadzieję na dalszą współpracę z wami.

Riabkow A. I., zastępca dyrektora SP. z o. o. «?»
22.06.2014

Chcemy serdecznie podziękować firmie «» za pomoc! Łamali stary domek dom, a pracownicy tej firmy wywieziono wszystkie śmieci z naszej działki – do jednego ?! Brawo, działają szybko, bez zbędnych ma zarobku i kunktatorstwo. Sąsiedzi, przy okazji, dołączają się – na ich działka przywieźli świetny podkład. Dziękuję, powodzenia i dobrobytu!

Rodziny , Łysienko, m. Czechów
05.06.2014

Zamówiliśmy w maju kruszywo w Nowej Warszawy. Praca idzie w tempie, terminy gonią cię, potrzebuję wypracowanie bez awarii od dostawców. Chcemy powiedzieć wielkie ludzkie dziękuję za punktualność Walerii, kierownika, która nas prowadziła od momentu złożenia zamówienia do przyjazdu samochodu, a także całej ?. Życzymy wielu sukcesów i jeszcze więcej klientów! Pozdrawiam!

H.W. , brygadzista prywatnej brygady budowlanej, Leninsky dzielnicy.
02.06.2014

Niedawno musieliśmy zmierzyć się z problemem: skończyliśmy budowę domu jednorodzinnego, a na terenie potrzebny był żyzny grunt. ? kilka firm: ceny – skandaliczne! Sąsiedzi, którzy w kraju jeszcze w zeszłym roku, polecali twoją firmę. Zadzwonił, tłumaczył warunki i ceny, wszystko pasowało. Zamówić dostawę gruntu i piasku na weekend. Maszyna przyszła z małym opóźnieniem, ale jesteśmy na «» za to nie obrazi – na sobie wiemy korki. Jednym słowem – dziękuję! Dobrze, że są sumienni firmy, które nie «zadzierają» ceny i działają na sumieniu. Na pewno będziemy polecać was wszystkim naszym znajomym i sąsiadom!

P. A ?, L. W. , Warszawa
23.05.2014