Pracujemy 24/7
Własne bazy
Duża flota

53 474 78 87bezpłatny

Zamów oddzwonienie

Warszawa, ul. Iwana , 1A, str 2 (dojazd), od 7 do 23 godzin na dobę. E-mail: info@zjazd.waw.pl

Opinie

Napisz do nas!

Jeśli masz jakieś uwagi lub sugestie dotyczące pracy naszej firmy, napisz do nas - info@zjazd.waw.pl

Gwarantujemy, że żaden list nie pozostanie bez uwagi!


Zamówić dostawę gruntu do zagospodarowania przyległych terenów i pięknych prac. Podkład nam przywieźli w ten sam dzień, dosłownie godziny przez 3-4 po moim telefonie menedżera. Przy tym chłopaki z firmy i delikatnie rozładowane. Doskonałej pracy i ceny rynkowe. Dziękuję wam bardzo!

Vn. Abramowa, firma «Twój ogród»
10.05.2014

Dowiedzieliśmy się o «» właśnie w chwili, gdy jest nam pilnie potrzebne na znalezienie zaufanego dostawcy materiałów budowlanych na nowy obiekt w Warszawie. Koledzy polecali tę firmę: współpracują z «» już od kilku lat. Zwróciliśmy się do firmy i już w rozmowie telefonicznej raz uzgodniły wszystkie ważne pytania – i wielkość dostaw żwiru i piasku, i czas, i czas, kiedy samochód wjedzie na nasz obiekt. Miło zaskoczyły i ceny – wcześniej współpracowaliśmy z firmą, która ustawiał wyższe stawki za swoje usługi. W dzień dostawy za godzinę zadzwonił menedżer i ostrzegł, że samochód nieco opóźnione ze względu na duże korki na wyjeździe z Warszawy. Szczerze mówiąc, mocno się zdenerwowali: u nas przecież zazwyczaj «trochę późno» - to znaczy, co najmniej, robocza zmiana utracone. Ale martwi się niepotrzebnie, maszyna przyszła tylko na 2 h później, jakość nas w pełni satysfakcjonowało. Od tego czasu zamawiamy piasek i kruszywo tylko w «» i teraz my - stali klienci. Dziękujemy naszym partnerom, którzy nigdy nas nie zawiódł. Życzymy dalszych sukcesów i więcej klientów!

Knyazev Oi, kierownik ds. zakupów SC «Best-Story»
07.05.2014

Z firmą współpracujemy od dawna i z powodzeniem. Uważamy, że twoja praca – to doskonały przykład odpowiedzialności i profesjonalizmu! Za dwa lata ani razu nie było opóźnień w dostawach. Mimo to, najważniejsze to szacunek pracowników do swoich klientów. Miło mieć do czynienia z literat i oddanymi ludźmi. Dziękuję!

Twoje wdzięczny partnerzy, «SC-?»
28.04.2014

Nasza firma po raz pierwszy zwróciła się do nieco ponad rok temu dostaw żwiru i piasku na kilku obiektów budowlanych w małopolsce. Obiekty znajdują się na tyle daleko od siebie, a dostawę materiałów trzeba było robić szybko i regularnie. Menedżerowie bardzo uważnie odnieśli się do naszego wniosku, opracowali harmonogram dostaw, regularnie ? i szybko decydowali wszystkie pytania. Jak wynik – ani jednego dnia przestoju na naszych budowach, wszystkie obiekty zdali w terminie. Podziękowania należą się zespołowi firmy «» planujemy długoterminową współpracę z wami.

Meleshko W. A., menedżer SP. z o. o. «Postęp»
20.04.2014

Chłopaki, wielkie ludzkie wam dziękuję za waszą pracę... Nawet nie myśleli, że do naszego drobne prywatne zamówienie będzie tyle uwagi. Śmieci po rozebrany w domu zostały gruntu przywieźli na naszym wąskim ośrodki bardzo się martwiliśmy, że kierowca nie będzie. Wszystko się udało, dziękuję!

Rodzina ?, m. Warszawa-Domodiedowo
11.04.2014

Specjaliści firmy «» po prostu nas uratowali, za co ogromny im wdzięczność! Wywożono gruz budowlany, którego było sporo po wyburzeniu starego domu i . Pracowali szybko. I już zaczęliśmy budować nowy dom. Jeszcze raz – dziękuję!

I. W. , r. Balashikha
23.03.2014

Wrażenia z pracy «» niezłe. Po pierwsze, chcę podziękować menedżerów, którzy z nami byli bardzo gościnni, wszystko zostało wyjaśnione. Po drugie, dzięki kierowcom – praca wręcz ! Korzystali wcześniej z usług innej firmy, ale zdarzył się nieprzyjemny incydent, i musiałem szybko szukać nowego dostawcy. Cieszę się, że wybrali właśnie ciebie – nie zawiódł! Zarówno pod względem cen, jak i z punktu widzenia serwisu, wszystko się podoba. Jedyne zastrzeżenie – niewielkie opóźnienie z wysyłką, ale to jest naprawdę niewielka, więc do znacznych domiar złego jej nie zabierzesz je. Słowem – dobra robota! Myślę, że będziemy zwracać się ponownie.

Niestierienko Oi, zastępca dyrektora IC «Domostroy»
17.03.2014