Pracujemy 24/7
Własne bazy
Duża flota

53 474 78 87bezpłatny

Zamów oddzwonienie

Warszawa, ul. Iwana , 1A, str 2 (dojazd), od 7 do 23 godzin na dobę. E-mail: info@zjazd.waw.pl

Opinie

Napisz do nas!

Jeśli masz jakieś uwagi lub sugestie dotyczące pracy naszej firmy, napisz do nas - info@zjazd.waw.pl

Gwarantujemy, że żaden list nie pozostanie bez uwagi!


Przystępne ceny, profesjonalny zespół – no, a co jeszcze trzeba?! Mamy kilku lat zmienił się trzy organizacje – to cena stała , to jakość odwrotnie . Przyznać się, myśleli, że w ogóle nie mogli znaleźć odpowiedniego wykonawcę. Bardzo zadowoleni z współpracy. A kto uważa, że cennik wysoki – inne firmy zadzwoń.

W. P. ?, firma «Drogowy mistrz»
05.03.2014

Po wyburzeniu obiektu zwrócili się do firmy «», zamówić usługę w zakresie wywozu śmieci. Wybrał firmę według zaleceń kolegów. Menedżerowie nas telefonicznie. Sam wywóz został zorganizowany szybko, jesteśmy zadowoleni. Dziękujemy za wysokiej jakości usługi i odpowiedzialne podejście!

? M. A., art. kierownik SC «Twój Dom»
25.02.2014

Miesiąc temu zamówiliśmy dostawy żwiru do naprawy dróg w osiedlu. Kierownik Anastazja świetnie zadziałała: materiały budowlane przewieziony szybko, nie było żadnych dopłat, gruz pierwszorzędnej jakości. Dziękuję! Polecamy «» dla wszystkich potencjalnych klientów.

Z poważaniem, zespół DSC «-serwis»
09.02.2014

Chciałbym podziękować firmie «», który wprowadził zamówienie na dostawę żwiru i piasku na nasze budowy w Warszawie, Warszawie. Dokładniej, kilka zamówień – materiały zostały dostarczone raz na trzy budowlanych obiektu. Praca została wykonana w terminie, co do jakości materiałów zastrzeżeń. Specjalne podziękowania dla menedżerów. Miło mieć do czynienia z odpowiedzialnymi ludźmi!

R. S. Własenko, zastępca dyrektora grupa budowlana «Fort-story»
28.01.2014

Jesienią ubiegłego roku po raz pierwszy zwrócili się w firmę (zamówienie na piasek i kruszywo raz na kilka adresów budynków). Terminy ?, dlatego była potrzebna maksymalna szybkość. Pracownicy z zadaniem poradzili sobie, materiały przywieźli ściśle określonego czasu. Od tamtej pory robili jeszcze kilka zamówień i nigdy nas nie zawiodły. Dziękujemy za sumienne podejście do pracy!

W. w. ?, zastępca generalnego dyrektora firmy budowlanej «MK-Podstawa»
20.01.2014

Firmie «» za pracę – pięć punktów! Szczególnie chcę zwrócić uwagę menedżerów firmy Halinę i Wiaczesława, które uważnie odnieśli się do wszystkich prośbę, pomogliśmy których możecie następnie zmienić wiele części do zamówienia. Czas przyjazdu samochodu – dokładnie, sam gruz – dobrej jakości. Na pewno będziemy zwracać się do ciebie ponownie!

? Itp., starszy dyrektor OAO «SEC «Panteon»
11.01.2014

Podziękowania należą się zespołowi firmy «» za odpowiedzialność i wysoka jakość wykonania zamówień. W ciągu ubiegłego roku mieliśmy wielokrotnie zamówiliśmy dostawy kamienia wapiennego i gruzu na teren osiedla. Wszystko było robione na czas i na wysokim poziomie. Życzymy firmy dalszego rozwoju, dobrobytu i rozszerzenie zakresu usług!

? I. A., dyrektor wykonawczy budowlano-projektowej firmy «Land Story-projekt»
26.12.2013