Pracujemy 24/7
Własne bazy
Duża flota

53 474 78 87bezpłatny

Zamów oddzwonienie

Warszawa, ul. Iwana , 1A, str 2 (dojazd), od 7 do 23 godzin na dobę. E-mail: info@zjazd.waw.pl

Opinie

Napisz do nas!

Jeśli masz jakieś uwagi lub sugestie dotyczące pracy naszej firmy, napisz do nas - info@zjazd.waw.pl

Gwarantujemy, że żaden list nie pozostanie bez uwagi!


Zakończyliśmy prace nad budową 2-ch obiektów handlowych w leppera. Chcemy wyrazić wdzięczność firmy «», która udostępniła nam do wynajęcia budowlany transport samochodowy. Wszystkie maszyny były w doskonałym stanie. Zadowolony przystępne ceny i to, że menedżerowie byli bardzo wrażliwi na nasze prośby. Przyzwoita firma, praca zawodowa. Dziękuję!

Kowalczuk M. A., zastępca dyrektora generalnego biura budowlanego «Nowe miasto»
14.12.2013

Zwracamy się do firmy «» nie po raz pierwszy. Bardzo cieszy to, że ceny są tu przystępne, a obsługa na wysokim poziomie. Zamówiliśmy żwir i piasek, materiały zawsze były przyzwoitej jakości, a maszyny przychodzili dokładnie w nazwie menedżera czas. Będziemy kontynuować współpracę!

Opowieści W. A., starszy kierownik ds. zakupów, firma «Wektor-story»
13.12.2013

W ciągu ostatnich dwóch lat zamawiamy w «» budowlane materiały dla obiektów w Warszawie. Przez cały ten czas nie mieliśmy żadnych skarg na funkcjonowanie firmy. Dziękujemy menedżerów «» za wrażliwość, a kierowców – za sumienne podejście do sprawy. Z przyjemnością polecamy swoje usługi kolegów!

H.A. , zastępca kierownika OAO «?-M»
01.12.2013

Ciągle zamawiamy dostawy gruntu i piasek do robót budowlanych i działań w zakresie zagospodarowania właśnie w firmie «». Chcemy podkreślić wysoki profesjonalizm pracowników firmy i podziękować za precyzyjne wykonywanie zamówień. Za każdym razem otrzymujemy od menedżerów operacyjne i zrozumiałe porady na wszelkie pytania, a maszyny z treści pochodzą dokładnie w wyznaczonym czasie. Pracownicy firmy są zainteresowane w osiągnięciu jak najlepszych wyników. Życzymy nie spocząć na laurach i nadal pomyślny rozwój w tak trudnej i ważnej kierunku biznesu.

Jegorowa W. P., zastępca generalnego dyrektora SP « O. W.»
12.11.2013

Po raz pierwszy zwrócili się do firmy «» i teraz nie wątpimy, że współpraca będzie długa i korzystne dla obu stron. Nasze zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko. Specjalne podziękowania chcę powiedzieć menedżerom, którzy odpowiedzieli na nasze liczne pytania i dokonano zgłoszenia. W «» pracują ludzie kompetentni, wykształceni, uprzejmy. Dziękujemy za odpowiedzialne podejście i po prostu za ludzkie podejście. Jesteś pewien, że nasza współpraca z pewnością będzie kontynuowana!

I. A. Korniłow, starszy menedżer oddziału firmy «» w obwodzie Warszawskim
04.11.2013

Firma «» w ciągu dwóch lat pozostaje naszym stałym dostawcą budowlanych nierudnych materiałów. Podczas wspólnej pracy nie było ani jednej sprzeczności, wszystkie zamówienia były realizowane na czas. Personel firmy jest bardzo czuły, pracownicy są zawsze gotowi pomóc, dać poradę. Czuje się życzliwość i sumienne podejście. Życzymy firmy dobrobytu i z przyjemnością polecam «» jak poprawnego i niezawodnego partnera biznesowego.

K. W. Nieczajew, dyrektor generalny SP. z o. o. «MK -invest»
25.10.2013

Zamówiliśmy w firmie «» dostawę rodzącym gruntu do prowadzenia prac w zakresie zagospodarowania terenu nowego osiedla w rejonie Warszawy. Maszyna z gruntem przyszła na obiekt dokładnie w czas. Jakość materiału – godne, bez zarzutu. Dziękujemy dostawcy za doskonałą pracę. Będziemy zwracać się do ciebie ponownie.

Pawłow K. W., zastępca dyrektora holdingu budowlanego «West-story»
19.10.2013