Pracujemy 24/7
Własne bazy
Duża flota

53 474 78 87bezpłatny

Zamów oddzwonienie

Warszawa, ul. Iwana , 1A, str 2 (dojazd), od 7 do 23 godzin na dobę. E-mail: info@zjazd.waw.pl

Opinie

Napisz do nas!

Jeśli masz jakieś uwagi lub sugestie dotyczące pracy naszej firmy, napisz do nas - info@zjazd.waw.pl

Gwarantujemy, że żaden list nie pozostanie bez uwagi!


«» jest naszym stałym dostawcą materiałów budowlanych. Chcę wyrazić uznanie profesjonalistów: mile zadowolony indywidualne podejście do klienta, terminowość, wysoka jakość usług i elastyczna polityka cenowa. Ufamy firmy nawet bardzo pilnych zleceń, i nie wątpimy w to, że wszystko zostanie wykonane na najwyższym poziomie. Polecamy «» jako właściwego i odpowiedzialnego wykonawcy! Pozdrawiam, twoje stałych klientów.

W. A., starszy menedżer, grupa firm «Nowy Dom»
09.10.2013

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w niskich konstrukcji w Warszawie. Aby wykonywać prace szybko i sprawnie, nam był potrzebny jest solidny dostawca materiałów nierudnych. Firma «» okazał się właśnie takim partnerem – doświadczony, kompetentny, bardzo profesjonalny. Niezbędne materiały trafiają na nasz obiekt dokładnie w terminie, a ich jakość – na wysokości! Dziękujemy zespół «» za odpowiedzialne podejście do pracy i liczymy na długotrwałą i owocną współpracę.

Parkhomenko I. W., kierownik działu zamówień publicznych SP. z o. o. «Wzorzec-?»
25.09.2013

Nasza firma zajmuje się naprawą dróg w MO. Świadczymy usługi głównie prywatni właściciele i ? organizacjom. Dla naszych klientów ważne jest, aby wszystkie prace zostały przeprowadzone w minimalnym czasie, ale przy tym bardzo wysokiej jakości. W firmę zwrócili się do opinii jednego z ? – i nie zawiedli się. Maszyny dotarły do wyznaczonego czasu, co do jakości materiałów oraz nie ma roszczeń. Dziękuję! Polecamy «» jako solidnego wykonawcę.

? O. P., dyrektor generalny SP. z o. o. «DS-Mega»
19.09.2013

Do budowy obiektów handlowych w Warszawie wynajęliśmy sprzęt górnego w firmie «». Chcemy podziękować menedżerów firmy za uwagę do życzeń klienta, za życzliwość i oczywiście za wynik. Dziękuję i mam nadzieję na długą współpracę!

W. A. ?, kierownik ds. zakupów w firmie «Smart - M»
08.09.2013

Z firmą «» współpracujemy już od ponad roku. Bez zmian pozostają operatywność, rzetelność i odpowiedzialność naszych partnerów. Zamawiając materiały budowlane, jesteśmy przekonani, że będą one dostarczane na nasze place w harmonogram. Miło i to, że usługi bardzo wysokiej jakości firma oferuje w przystępnych cenach. Dziękujemy za profesjonalne podejście wszystkich pracowników firmy i życzymy dalszych sukcesów!

I. W. Kałasznikow, zastępca gen. dyrektor SP. z o. o. «-story»
01.08.2013

W firmie «» zwróciliśmy się do zaleceń naszych partnerów biznesowych. Zadowolony korzystne ceny i profesjonalizm menedżera Aleksandra, który zgodził się na trudne warunki umowy i kontrolował dostawy materiałów. Zamówienie zostało zrealizowane w całości i w określone terminy. Dziękujemy pracownikom firmy za odpowiedzialne podejście do pracy i opiekę do życzeń klienta!

Polański K. P., kierownik oddziału SP. z o. o. «Impuls – budowlano-montażowa firma».
22.07.2013

W imieniu zarządu naszej firmy wyrażamy wdzięczność zespołowi SP. z o. o. «». Podczas współpracy firma wykazała się jak odpowiedzialny, profesjonalny wykonawca. Będziemy polecać «» naszym partnerom biznesowym w Warszawie i MO.

Abramenko S. W., kierownik działu zamówień publicznych SP. z o. o. « - z rzędu»
16.07.2013