Pracujemy 24/7
Własne bazy
Duża flota

53 474 78 87bezpłatny

Zamów oddzwonienie

Warszawa, ul. Iwana , 1A, str 2 (dojazd), od 7 do 23 godzin na dobę. E-mail: info@zjazd.waw.pl

Opinie

Napisz do nas!

Jeśli masz jakieś uwagi lub sugestie dotyczące pracy naszej firmy, napisz do nas - info@zjazd.waw.pl

Gwarantujemy, że żaden list nie pozostanie bez uwagi!


Od czerwca miesiące menedżerowie «» wykonywali wielokrotne dostawy żwiru i piasku na nasze obiekty znajdujące się w Warszawie. Dzięki sprawnie zorganizowane dostaw materiałów nierudnych pracy na danych obiektach prowadzone były zgodnie z ustalonym harmonogramem. Podziękowania dla kierownictwa i zespołu «». Nie wątpimy, że w przyszłości nasza współpraca będzie udana i korzystne dla obu stron!

O. K. Trofimow, dyrektor CK «Syriusz»
13.07.2013

Skontaktować się z firmą «» nam polecali nasi partnerzy biznesowi. Wysoka prędkość i jakość usług, wykształceni pracownicy i korzystne warunki pozwoliły upewnić się w słuszności naszego wyboru. Miło mieć do czynienia z profesjonalistami. Teraz materiały będziemy zamawiać tylko u ciebie!

I. A. Weiner, kierownik działu zakupów budowlano-inwestycyjną «MT-?»
30.06.2013

Firma «» pełniła dostawy materiałów nierudnych na kilka obiektów, które obsługuje nasza firma budowlana. Dziękujemy pracownikom firmy za uwagę do życzeń klienta, jakość usług i profesjonalizm. Polecamy «» jak poprawnego i rzetelnego wykonawcy!

W. w. ?, kierownik oddziału firmy budowlanej «»
29.06.2013

Wyrażamy wdzięczność kierownictwu i pracownikom «» za szybką dostawę piasku i żwiru na nasze obiekty budowlane w obwodzie Warszawskim. Firma dała się poznać jako odpowiedzialnego i solidnego partnera. Miło zauważyć, wysoka jakość materiałów, elastyczne i korzystne warunki zamawiania. Życzymy powodzenia i mamy nadzieję na dalszą współpracę!

R. P. ?, dyrektor generalny SP. z o. o. SK «Ekspert»
15.06.2013

Z firmą «» współpracujemy od ponad dwóch lat i przez cały ten czas nam nie należało wątpić w wiarygodność dostawcy materiałów nierudnych na nasze obiekty budowlane. Dziękujemy pracownikom firmy za profesjonalizm, prawidłowe rozwiązanie zadań i uprzejmy podejście. Mamy nadzieję na dalszą, owocną współpracę!

Dobronrawow I. K., dyrektor generalny SP. z o. o. «Firma budowlana «Olimp»
02.06.2013

Zamówiliśmy w «» zakrojone na szeroką skalę dostawy materiałów nierudnych raz na kilka obiektów w małopolsce. Swoje zadania firma wykonała w całości. Dziękujemy «» za terminowe wykonanie zamówienia, wysoka jakość, elastyczne podejście. Polecamy firmę jako odpowiedzialnego partnera i planujemy nadal korzystną współpracę!

Ivanenko k ... K. P., dyrektor generalny drogowo-budowlanej firmy «Magistrala-CU»
31.05.2013

Podziękowania SP. z o. o. «» za terminowość realizacji zamówień na dostawę żwiru i piasku. Wszystkie materiały zostały dostarczone na nasze obiekty w Warszawie dokładnie w czasie. Specjalne podziękowania dla menedżerów firmy, które brały zamówienie. Miło mieć do czynienia z profesjonalistami!

Wasiliewa H.A., kierownik oddziału firmy budowlanej «MK-»

Wasiliewa H.A., kierownik oddziału firmy budowlanej «MK-»
16.05.2013