Pracujemy 24/7
Własne bazy
Duża flota

53 474 78 87bezpłatny

Zamów oddzwonienie

Warszawa, ul. Iwana , 1A, str 2 (dojazd), od 7 do 23 godzin na dobę. E-mail: info@zjazd.waw.pl

Opinie

Napisz do nas!

Jeśli masz jakieś uwagi lub sugestie dotyczące pracy naszej firmy, napisz do nas - info@zjazd.waw.pl

Gwarantujemy, że żaden list nie pozostanie bez uwagi! -


W firmie «» zamówiliśmy kilka dostaw żwiru do naprawy dróg. Materiały zostały dostarczone szybko, w całości, do ich jakości nie miał pretensji. Zespół «» – profesjonalny, w stanie rozwiązywać nawet skomplikowane i niestandardowe zadania. Miłe i opłaty na dostawę materiałów. Planujemy stać się twoimi stałymi klientami!


Grigorowicz I. A., dyrektor ds. zakupów SP. z o. o. «Lider-Plus»
01.03.2013

Dwa lata owocnej współpracy z firmą «» pozwalają nam śmiało mówić o niezawodności naszego partnera. Żwir i piasek zawsze dostarczane na nasze obiekty budowlane szybko, materiały spełniają wymagania i standardy jakości. Dziękujemy «» za odpowiedzialne i profesjonalne podejście do pracy.

P. W. Alekseenko, zastępca dyrektora holdingu budowlanego «Integracja»
24.02.2013

Chciałbym podziękować pracownikom firmy «» za niezawodność, szybkość i profesjonalizm w dostawach materiałów. Zadowolony przyjemne ceny, opiekę managerów i w ogóle, pozytywne nastawienie do klientów. Jestem pewna, że nasza współpraca na pewno będzie kontynuowana -

? S. A., szef firmy «Omega-Story»
11.02.2013

Dziękujemy zespół SP. z o. o. «» za jasną, gładką i szybką pracę. Mamy wrażenie najbardziej korzystne wrażenie na temat firmy, jako odpowiedzialnego i rzetelnego wykonawcy. Zamawiać dostawy materiałów w przyszłości zamierzają tylko tutaj!

? W. I., dyrektor generalny SPÓŁKI «Green-SC»
29.01.2013

Firma «» wykonała dostawę na nasz plac budowy granitowej żwiru i piasku rzecznego. Chcę powiedzieć dziękuję za wykonanie zamówienia na wysokim poziomie i na czas. Polecamy «» jako wiarygodnego partnera.

? A. W., Szef przedstawicielstwa firmy «Centrum»
20.12.2012

Podziękowania dla firmy «» za jakość i terminowe dostawy tłucznia granitowego na nasze obiekty budowlane. Do zadania firma odniosła się odpowiedzialnie. Jakość materiałów jest doskonała. - Mamy nadzieję na dalszą współpracę!

I. A. Petrenko, dyrektor generalny SP. z o. o. «»
12.11.2012

W nowym sezonie postanowił zmienić dostawcę gruzu i wybór padł na firmę. I bardzo zadowoleni. Naprawdę, nie pomylili się. Schemat pracy masz nowoczesny świetnie. Opóźnienia w dostawie nie ma, jakość dostarczonego materiału wszystkim doskonała. Pracujemy i będziemy pracować dalej.

I. W. , Zam. Dyrektora firmy budowlanej «Juno»
01.01.1970