Pracujemy 24/7
Własne bazy
Duża flota

53 474 78 87bezpłatny

Zamów oddzwonienie

Warszawa, ul. Iwana , 1A, str 2 (dojazd), od 7 do 23 godzin na dobę. E-mail: info@zjazd.waw.pl

Opinie

Napisz do nas!

Jeśli masz jakieś uwagi lub sugestie dotyczące pracy naszej firmy, napisz do nas - info@zjazd.waw.pl

Gwarantujemy, że żaden list nie pozostanie bez uwagi!


W imieniu firmy wyrażam wdzięczność «» za najwyższy profesjonalizm! Stabilna współpraca pomaga nam sprawnie działać. Wyrażamy pewność w zachowaniu tych życzliwych i przyjaznych stosunkach i w kontynuacji naszej współpracy.

I. F. Polaków, dyrektor generalny LLP «»
16.10.2016

Podziękowania dla firmy «» za profesjonalizm, doświadczenie i przyjazne nastawienie do klientów. Współpracujemy już od roku, mamy nadzieję, że będziemy kontynuować naszą współpracę na takim, a może i najlepszym poziomie. Dostawa gruzu odbywa się w czasie, mogą iść na spotkanie i odebrać dostawę poza planem. Życzymy dalszego rozwoju, powodzenia!

Irina Swiridowa, dyrektor LLP «?»
09.10.2016

Zajmuję się zaopatrzeniem naszej stronie firmy. Długo szukałem dostawcy, współpracował z wieloma, ale nie znaleźliśmy ?, dopóki nie zwrócił się do firmy «». Przede wszystkim ceny, a po drugie całodobowy tryb pracy. Teraz współpracujemy z przedsiębiorstwem stale od prawie trzech lat.

Siergiej ?, kierownik ds. zaopatrzenia, TOO «»
14.09.2016

W nowym sezonie postanowił zmienić dostawcę gruzu i wybór padł na firmę. I bardzo zadowoleni. Naprawdę, nie pomylili się. Schemat pracy masz nowoczesny świetnie. Opóźnienia w dostawie nie ma, jakość dostarczonego materiału wszystkim doskonała. Pracujemy i będziemy pracować dalej.

I. W. , Zam. Dyrektora firmy budowlanej «Juno»
13.09.2016

Zwracali się do kilka razy. Zamówiliśmy piasek, żwir, roślinność podkład z dostawą na obiekty budowlane. Wszystkie materiały dostarczane na czas, miło zaskoczyły ceny w doskonałej jakości produktów. U nas młoda firma, ale dla siebie już zdecydowały się na współpracę z tobą na stałe. W porównaniu z wieloma podobnymi firmami, które nas przyciąga twój stosunek jakość/cena, a także indywidualne podejście do klienta.

Witalij Korneev, dyrektor LLP "Perspektywa"
02.09.2016

Jesteśmy stałymi klientami firmy w ciągu trzech lat. Przede wszystkim chcę zwrócić uwagę na wygodne i odpowiednią politykę cenową firmy, dzięki której możemy tylko w kolorze czarnym. Materiał, który zamawiamy na bieżąco zawsze doskonałej jakości, harmonogramy dostaw ściśle utrzymane. Cenimy naszą owocną współpracę z tak solidnym i poważnym partnerem.

Wiaczesław ?, dyrektor firmy budowlanej "Pierwszy Projektowy"
26.08.2016

Zaczął współpracować z w tym roku i już zawsze bardzo zadowoleni. Osiągasz elastyczne ceny, terminowość nierudnych materiałów na nasze obiekty wrażliwe podejście do klientów. Będziemy kontynuować, dziękuję za profesjonalizm i .

Tatiana Ageeva, projektant krajobrazu, TOO "Rostock"
04.08.2016