Pracujemy 24/7
Własne bazy
Duża flota

53 474 78 87bezpłatny

Zamów oddzwonienie

Warszawa, ul. Iwana , 1A, str 2 (dojazd), od 7 do 23 godzin na dobę. E-mail: info@zjazd.waw.pl

Opinie

Napisz do nas!

Jeśli masz jakieś uwagi lub sugestie dotyczące pracy naszej firmy, napisz do nas - info@zjazd.waw.pl

Gwarantujemy, że żaden list nie pozostanie bez uwagi!


Współpracujemy z firmą od trzech lat. O firmie możemy powiedzieć tylko to, co dobre. Stosunek do klientów życzliwy. Czuje szczere pragnienie pracowników firmy pomoc w rozwiązaniu zadania. ? i bardzo wyraźnie liczą na to odpowiedni materiał i szybko, przy optymalnej logistyce dostarczają na obiekt. Dziękujemy i życzymy dalszej pomyślności!

Wiktoria ?, kierownik ds. zakupów, SP. z o. o. "V"
25.07.2016

Zaczęliśmy współpracować z wiosną tego roku. Nam od razu wszystko się podobało. Jakość obsługi na wysokim poziomie. Dostawy odbywają się na czas. Polityka cenowa jest dość elastyczne. W ciągu niewielkiego okresu naszej współpracy nas zadowolony. Będziemy kontynuować zamawiać u ciebie dostawę materiałów nierudnych.

Andrzej , dyrektor CK «?»
13.07.2016

Wyrażamy swoją wdzięczność firmy "" a także chcemy polecić tę firmę do współpracy kolegów! W ciągu 2 lat pracujemy z tym dostawcą, zawsze terminowe dostawy żwiru, dość przystępne ceny. Gotowi przyjść na pomoc w razie nieprzewidzianych okoliczności. Wykształceni pracownicy.

Stepanov Władysław, zastępca dyrektora SP. z o. o. «»
01.07.2016

Zamawiamy często dostawę gruzu w tej firmie do produkcji. Świetny dostawca, gruz ktoś prowadzi mój samochód w odpowiednim czasie i w odpowiedniej ilości. Nie zawsze idzie z góry, których możecie następnie zmienić zgłoszenia, ale kiedy trzeba pilnie zabrać gruz, nas nie zawiodły. Jak zwykle długo nie trzeba czekać. Z ilościami nas nie oszukiwali, dostawca uczciwie pracuje i dba o swoich klientów, to od razu zauważalne.

Armand ?, majster SP. z o. o., firma Budowlana «?»
16.06.2016

W imieniu naszej małej firmy wyrażam wdzięczność za terminowe dostawy żwiru. Zajmujemy się sprzedażą betonu jest już ponad 5 lat, tu gruz stały się kupić 3 lata temu. Wcześniej były problemy z dostawcą, z tej firmy wszystko jasno i konsekwentnie. Z ilością też nakładek nie jest tak, że u nas produkcja nie jest bezczynny w ogóle, pracujemy przez całą dobę. Liczymy na taką samą pracę zespołową i w przyszłości.

Igor Michiejew, dyrektor firmy «Dostawa betonu»
01.06.2016

Od kilku lat współpracujemy z firmą i w ramach naszej współpracy nie było poważnych problemów w zakresie dostaw żwiru i piasku na nasze obiekty budowlane. Dostarczony materiał wysokiej jakości, dostawa zgodnie z planem. Czasami korzystamy w płatnościach, dostawca ze zrozumieniem odnosi. Ceny zawsze są rozsądne, nie patrząc na kryzys i inne problemy w kraju, tak, że korzyści z takiej współpracy bardzo wiele.

Mieczysława Fiodorow, kierownik ds. zaopatrzenia, TOO «Pegasus»
27.05.2016

Z firmą «» współpracujemy z 2012 roku. Bardzo solidny dostawca, ani razu nie zawiódł w ciągu całego okresu współpracy. Dostawa żwiru i piasku terminowe, maszyny pełne, ceny rynkowe. Ani razu nie trafił do nas ani jeden plac budowy. Kontynuujemy pracować z tobą. Życzymy dalszej pomyślności twojej firmie!

Katarzyna , zastępca dyrektora LLP «Hacjenda»
13.05.2016