Pracujemy 24/7
Własne bazy
Duża flota

53 474 78 87bezpłatny

Zamów oddzwonienie

Warszawa, ul. Iwana , 1A, str 2 (dojazd), od 7 do 23 godzin na dobę. E-mail: info@zjazd.waw.pl

Opinie

Napisz do nas!

Jeśli masz jakieś uwagi lub sugestie dotyczące pracy naszej firmy, napisz do nas - info@zjazd.waw.pl

Gwarantujemy, że żaden list nie pozostanie bez uwagi!


SP. z o. o. «Budujemy» wyraża wdzięczność firmy «» za terminowe i regularne dostawy materiałów nierudnych na obiekty naszej firmy i rozsądne ceny. Mile zadowolony odpowiedzialne podejście zawodową logistyków do pracy, poważne podejście do klientów i długotrwałą współpracę. Dziękuję! Proszę kontynuować w tym samym duchu!

Aleksander Własow, dyrektor SP. z o. o. «Budujemy»
29.04.2016

Rozpoczął współpracę z firmą «» tylko w tym sezonie, ale już wiadomo, że dostawca spełnia wszystkie nasze wymagania. Elastyczne ceny, materiał ktoś prowadzi mój samochód na czas, zamówienia można składać w dowolnym dla nas czas. Nam bardzo opłaca się współpracować z tobą, nadal zachować swoją markę!

Oleg ?, kierownik ds. zakupów, firma «?»
27.04.2016

Firm zajmujących się dostawą materiałów nierudnych, jest u nas dużo. Ale nam nie udało się porozumieć z tych lub innych zagadnieniach. urządził nas wszystkich punktów - warunki i ceny i profesjonalizm. Żadnych pretensji, tylko wdzięczność. Dzięki chłopaki, kontynuujemy naszą współpracę!

Bolotov Witalij, dyrektor firmy PRO Dom
02.04.2016

Z firmą współpracujemy od 2012 roku. Naprawdę solidny dostawca żwiru i piasku. Dostawa na czas, wszystko zgodnie z umową. Bardzo konkretne rabaty na zamówienia hurtowe. Życzymy dalszej pomyślności firmie.

Mrozów S. A., zastępca dyrektora firmy budowlanej «Dom na wsi»
28.03.2016

Dziękujemy zespół firmy «» za wysoką jakość pracy! Zajmujemy się już od kilku lat krajobrazowy, ciągle zamawiamy u ciebie dostawę hakami i piasku. Doskonała jakość, terminowość, ceny nas zadowolony! Dziękuję!

? Ewa, dyrektor firmy «M. E. L. D.»
16.03.2016

Kierunek naszej firmy - budowa dużych obiektów, głównie pracujemy z SEC i biurowcami, kompleksy mieszkaniowe nie postawić. Robić zakupy u «» wygodne, szybka dostawa. Ceny też całkiem odpowiednie i na ?, i na wysyłkę. Wyrażamy swoją wdzięczność za wysokiej jakości usługi.

B. O., kierownik oddziału firmy budowlanej «?»
01.03.2016

Cenimy współpracę z firmą, przez kilka.lat robimy u ciebie zamówienia na dostawę materiałów nierudnych i zadowoleni. Cyklu nic się nie mylicie, z ilością też. Ceny są elastyczne, zawsze można liczyć na rabat. Na dostawę też nie ? stawki, w sumie warunki oferują atrakcyjne w porównaniu z wieloma innymi dostawcami. Dziękujemy!

? , TOO «Kolos»
20.02.2016