Pracujemy 24/7
Własne bazy
Duża flota

53 474 78 87bezpłatny

Zamów oddzwonienie

Warszawa, ul. Iwana , 1A, str 2 (dojazd), od 7 do 23 godzin na dobę. E-mail: info@zjazd.waw.pl

Opinie

Napisz do nas!

Jeśli masz jakieś uwagi lub sugestie dotyczące pracy naszej firmy, napisz do nas - info@zjazd.waw.pl

Gwarantujemy, że żaden list nie pozostanie bez uwagi!


Solidny dostawca. Dostawy są produkowane ściśle według harmonogramu. Jeśli występuje konieczność pilnych zamówień, wysyłka odbywa się szybko. Nam jako stałych klientów sprawiają, że oferty. Wszystko organizuje, we współpracy z firmą. Dziękuję, życzę sukcesów i pomyślności!

Jarosław , asystent kierownika ds. zakupów materiałów budowlanych SP. z o. o. "Jantar"
13.02.2016

Nasza firma budowlana współpracuje z wami prawie rok i nie ma do ciebie żadnych pretensji. Elastyczne ceny, wygodny harmonogram dostaw, indywidualne podejście do każdego klienta. Dziękuję bardzo za swoją niezawodność, nadal z wami pracować!

W., użyj dyrektor firmy budowlanej «Świeciła»
28.01.2016

Niedawno zaczęli zamawiać wapień gruz drobnej frakcji w twojej firmie. I już są bardzo zadowoleni ze swojej pracy. Najpierw zrobili próbną wniosek na małą partię gruzu, ale niemal natychmiast zaczęli kupować duże ilości. Mamy nadzieję, że zajdziemy daleko, tym bardziej, dobre opinie o firmie wiemy.

Swiridow A. R., zastępca dyrektora SP. z o. o. «Marzenie»
16.01.2016

Firma budowlana, kierownikiem zaopatrzenia której ja jestem, kupuje materiały w firmie dość długo. Podoba stabilność dostaw i indywidualność w pracy. Wszystkie nasze budowy są materiałem w określone terminy, praca jest prowadzona ściśle według harmonogramu i poważnych opóźnień nie ma. w płatnościach też czasami korzystamy, dostawca zawsze ze zrozumieniem odnosi. Ceny na gruz tu jedne z najniższych, więc korzyści z takiej współpracy bardzo wiele.

Agnieszka Mróz, kierownik działu zaopatrzenia w firmie budowlanej
27.12.2015

Dosłownie we wrześniu rozpoczął współpracę z firmą. Zamawiamy u ciebie na bieżąco wapień gruz drobnej frakcji. Najpierw zrobiliśmy próbną wniosek, ale niemal natychmiast zaczęli kupować duże ilości. Myślę, że możemy się z wami zajdziemy daleko, biorąc pod uwagę liczne pozytywne opinie o tobie.

O. E. , zastępca dyrektora SP. z o. o. «MKT»
12.12.2015

Nasza firma od dawna zajmuje się budową, dużo zamówień, więc trzeba mieć stałego, poważnego dostawcy materiałów nierudnych, który by nie przeszkadzał czas dla nas była aktualna do czasu, aż nie zaczęli pracować z . Firma wykazała się za rok naszej współpracy niezawodne, profesjonalne punktualny partnerem. Stosunek nam się podoba. Dziękujemy i tak trzymać!

Michał , dyrektor firmy budowlanej «Pierwszy Projektowy»
15.11.2015

Dołączamy się do wielu pozytywnych opinii o firmie . Dla naszej młodej firmy budowlanej jesteście najlepsi partnerzy. Bardzo elastyczne ceny, zawsze rozumie klienta, czas dostarczasz niezbędny materiał. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z tobą. Dziękuję za profesjonalizm w organizacji dostaw!

Władysław ?, dyrektor firmy «Twierdza»
02.11.2015