Pracujemy 24/7
Własne bazy
Duża flota

53 474 78 87bezpłatny

Zamów oddzwonienie

Warszawa, ul. Iwana , 1A, str 2 (dojazd), od 7 do 23 godzin na dobę. E-mail: info@zjazd.waw.pl

Opinie

Napisz do nas!

Jeśli masz jakieś uwagi lub sugestie dotyczące pracy naszej firmy, napisz do nas - info@zjazd.waw.pl

Gwarantujemy, że żaden list nie pozostanie bez uwagi!


Po raz pierwszy zwróciliśmy się w tej firmie prawie rok temu. Od tamtej pory ani razu nie było myśli zmienić na inną. Bardzo poważne i profesjonalne podejście we wszystkich. Terminowość gruntu na nasze budowy, zawsze wysokiej jakości materiał. Dziękuję, kontynuujemy naszą współpracę.

Mikołaj Sobol, starszy kierownik ds. zakupów, firma «Prima»
25.10.2015

Rozpoczął współpracę z firmą w zeszłym roku. Pracujesz dobrze, zawsze należy wykonać dostawę kruszyw na nasze w ściśle określonym terminie. Krytyki z naszej strony nie ma. Żwir, piasek - wszystkie ceny się trzymają, nie rosną. Zawsze jesteśmy pewni, że dostarczymy dokładnie to, co zamawiamy. Polecam.

Antoni Pawłowicz Wizowej, zastępca dyrektora LLP «Pokojowy»
14.10.2015

Uważamy firmę jedną z najlepszych w naszym regionie. Przynajmniej u nas nigdy nie było problemu z tobą. ? zawsze wysokiej jakości, często przywożą z przewagą, co nie może nie cieszyć. Przekonani, że dalsza nasza współpraca będzie równie owocna dla obu stron.

Michał Władimirowicz ?
27.09.2015

Współpraca z firmą odbywa się na najwyższym poziomie w zakresie zaufania, odpowiedzialnej, elastycznej polityki cenowej. Wyrażamy wam naszą wdzięczność za terminowe dostawy materiałów nierudnych, indywidualne podejście do naszych potrzeb i umiejętności, aby przejść na spotkanie w trudnych sytuacjach! Polecamy firmę!

Konstanty , kierownik działu zakupów, firma «Skala»
13.09.2015

Firmę nam polecali nasi partnerzy w biznesie. Do tego, często zmieniali dostawców materiałów budowlanych. Z tobą pracujemy od początku tego roku i zmienić cię jeszcze nie myślimy. Bardzo przejrzysta i przemyślana praca, profesjonalny zespół, samoorganizacja i umiejętność dostosowywania się do życzeń klientów. Składamy wam dzięki, mamy nadzieję na długą współpracę!

Borysenko E. L., kierownik ds. zakupów w firmie «?»
07.09.2015

Regularnie zwracamy się w swoją firmę na dostawy materiałów nierudnych na nasze obiekty budowlane. Nigdy nie zerwali terminy dostawy, wysokiej jakości materiały i dbałość o każdego klienta. Kontynuujemy naszą współpracę i bardzo dziękujemy za profesjonalną pracę. Życzymy wielu sukcesów i dalszego dobrobytu.

I. P., dyrektor SP. z o. o. «»
30.08.2015

Zwrócili się do firmy po raz pierwszy. Zamówiliśmy dostawę piasku i gruzu na plac budowy. Chcemy podkreślić, że dostawa została wykonana w terminie, jakość materiałów jest doskonała. Cena jest bardzo rozsądne. My na pewno będziemy kontynuować współpracę z firmą.

? W. I., 15, spedytor
28.08.2015