Pracujemy 24/7
Własne bazy
Duża flota

53 474 78 87bezpłatny

Zamów oddzwonienie

Warszawa, ul. Iwana , 1A, str 2 (dojazd), od 7 do 23 godzin na dobę. E-mail: info@zjazd.waw.pl

Opinie

Napisz do nas!

Jeśli masz jakieś uwagi lub sugestie dotyczące pracy naszej firmy, napisz do nas - info@zjazd.waw.pl

Gwarantujemy, że żaden list nie pozostanie bez uwagi!


Nasza niewielka firma zajmuje się budową domków letniskowych i krajobrazu terenów przydomowych. Zawsze istnieje potrzeba w dostawach gruzu, żwiru i piasku. Przed tym, jak zaczęły zwracać się do , zmieniło się kilku dostawców. W tej chwili zadowoleni wszystkich - terminami, stabilne ceny, wysokiej jakości materiałem, a także uprzejmy stosunek do klientów. Od roku współpracujemy z tobą, nadal w tym samym duchu!

Karimow, główny menedżer ds. zakupów SP. z o. o. "Domek"
05.08.2015

W imieniu wszystkich pracowników naszej firmy budowlanej wyrażam wdzięczność za regularne i terminowe dostawy materiałów nierudnych na nasze place budowy. Ani razu nie było załamań w terminie, zawsze wysokiej jakości materiał, ceny tylko cieszą. Dziękuję za profesjonalizm i stabilność podczas wszystkich!

Svetlov Michaił Wasiliewicz, dyrektor firmy budowlanej ""
17.07.2015

Regularnie zwracamy się w dostaw piasku i żwiru dla obiektów budowlanych. Ani razu nas nie zawiódł. Wysyłka zawsze odbywa się w określonym terminie, bez załamań. Sztuczne wszystko w porządku, wysokiej jakości materiał. Cieszę się, że ceny nie skaczą. Dziękuję, nadal będziemy współpracować z tobą.

W. E. ?
12.07.2015

Regularnie zamawiamy podkład tej firmy. Zamówienia zawsze robią się szybko, przywożą na czas, jakość gruntu hołd i dokumenty są zawsze w porządku. Miło pracować z takimi profesjonalistami!

M. F., SP
02.07.2015

Chcę podziękować pracownikom firmy za dobrą, szybką pracę i wspaniałe ludzkie cechy! Brali w dzierżawę dwa wozidła – MAN 41.480. Maszyny w dobrym stanie. Po najmu odzyskali temu, ale zapomniałem w salonie folder z dokumentami. Folder powrotem w ten sam dzień. Bardzo za to dziękuję!

Popow A., przedsiębiorca indywidualny
16.06.2015

Współpracujemy z «» już bardzo dawno temu, i miło zauważyć, że oni nigdy nas nie zawiodły. Oczywiście, wszystko jest względne. Zwracali my i kilku innych dostawców, ale doświadczenie to nie był zbyt udany: opóźnienia w dostawach, ?, i wszystkie w podobnych cenach. Przestali eksperymentować, kontynuujemy teraz nadal pracować z «» i bardzo zadowoleni z naszej współpracy!

Sokołow J. R., kierownik SP. z o. o. «»
04.06.2015

Z powodzeniem współpracujemy z już od kilku lat. Pasuje cena-jakość, pracownicy swoją pracę wiedzą wyraźnie. Od początku wiosny regularnie zamawiamy tutaj różne materiały. Zrzuciliśmy wniosek i szybko wszyscy otrzymali. Stabilność!

? A. N., dyrektor OAO «?»
02.05.2015