Pracujemy 24/7
Własne bazy
Duża flota

53 474 78 87bezpłatny

Zamów oddzwonienie

Warszawa, ul. Iwana , 1A, str 2 (dojazd), od 7 do 23 godzin na dobę. E-mail: info@zjazd.waw.pl

Opinie

Napisz do nas!

Jeśli masz jakieś uwagi lub sugestie dotyczące pracy naszej firmy, napisz do nas - info@zjazd.waw.pl

Gwarantujemy, że żaden list nie pozostanie bez uwagi!


W zwrócił się po raz pierwszy, w wyniku zadowoleni. Chciałbym podziękować za miłą i kompetentną obsługę menedżerów firmy. Miło było z nimi pracować. Jeszcze chcę wyrazić wdzięczność dla kierowców i dyspozytorów.

? E. W., SP
14.04.2015

Chcę podziękować firmie za szybki wywóz śmieci. Wniosek taktowali szybko, pojechaliśmy na czas, pobrać cały gruz budowlany i wywieźli bardzo szybko, nie tworząc dla nas żadnych trudności. Miło mieć do czynienia z takimi profesjonalistami!

T. A., menedżer SP. z o. o. «Green West»
20.03.2015

W zwrócił się niedawno do tego czasu nabywali materiały w innych firmach. Wielu z naszych byłych partnerów podnieśli ceny, zaczęliśmy szukać rozsądną alternatywę. C znacznie wygrał i w cenie i w jakości i w serwisie. Mam nadzieję, że tak będzie nadal.

? Og, specjalista ds. zakupów SP. z o. o. «?-O»
12.03.2015

Współpracujemy z już dawno, prawie dziesięć lat. Zamawiamy różnie to kruszywo, piasek, żwir lub wapień. Na początku były pewne chropowatości, ale z czasem wszystko . Normalne ceny (plus rabat jako stały klient), dostawy na czas, bez opóźnień i innych nieprzyjemnych niespodzianek, serwis trzymają. Z tej współpracy zadowoleni.

e. E., przedsiębiorca indywidualny
04.03.2015

W ciągu ostatnich kilku miesięcy często zamówiliśmy w firmie żwir, żwir i piasek. Chcę wyrazić wdzięczność za szybką pracę i terminowe dostawy, dzięki którym jesteśmy w stanie dotrzymać grafiki.

? w. E, kierownik ds. zakupów SP. z o. o. «?»
28.02.2015

W regularnie bierzemy do wynajęcia ładunkową techniki. Okazuje się korzystne. Technika w dobrym stanie i nie zawsze są dostępne maszyny. Wygodne, jest wynajem. Liczymy dalej z nimi pracować.

A., zastępca dyrektora SP. z o. o. «WTO»
14.02.2015

Z współpracuję od dawna. Pasuje cena-jakość i organizacja dostaw. Z lekkim sercem polecam swoim kolegom.

? E. O., przedsiębiorca indywidualny
07.02.2015