Pracujemy 24/7
Własne bazy
Duża flota

53 474 78 87bezpłatny

Zamów oddzwonienie

Warszawa, ul. Iwana , 1A, str 2 (dojazd), od 7 do 23 godzin na dobę. E-mail: info@zjazd.waw.pl

O firmie

Potrzebny jest solidny dostawca materiałów budowlanych? - Jesteśmy w stanie zaproponować najbardziej korzystne warunki współpracy!

Terminowe i regularne wpływy niezbędnych materiałów – klucz do sukcesu w każdym budownictwie. Jesteś w poszukiwaniu poprawnego i profesjonalnego partnera do organizacji dostawy żwiru, piasku i innych materiałów na place budowy? Oferujemy długoterminową współpracę na najbardziej korzystnych dla ciebie warunkach!

«» - to niezawodność, sprawdzona

Nasza firma rozpoczęła działalność w 2005 roku i za lata owocnej pracy dała się poznać jako solidny dostawca wysokiej jakości materiałów nierudnych na wszelkie budowy w Warszawie i obwodzie Warszawskim.  

Dziś «» jest jednym z liderów rynku kapitałowego w swojej dziedzinie. Mamy wszystko, aby zaoferować państwu szybką dostawę wysokiej jakości materiałów w przystępnych cenach:

«» - to szeroki zakres wymaganych usług

Dostawy wyłącznie materiałów najwyższej jakości, w możliwie krótkim czasie i na dogodnych dla klienta warunkach – oto zasady, którymi kieruje się w pracy nasza firma. Dziś jesteśmy w stanie zaoferować bardzo szeroki zakres usług, niezbędnych w procesie budowy:

«» stara się zminimalizować koszty klienta na każdym etapie współpracy – od złożenia zamówienia do bezpośredniej dostawy materiałów lub sprzętu na obiekt. Oferujemy państwu:

Konieczne jest, aby materiały doskonałej jakości w czasie wpłynie na twoje budowlane? Zadbamy o to, aby w pracy na swoich budowach nie przebywał z powodu opóźnień w dostawach żwiru lub piasku. Należy rozwiązanie tego ważnego zadania profesjonalistów i ocenić wszystkie zalety takiej współpracy.

Firma «» – szybkość, jakość, niezawodność!

Opinie naszych klientów

Z firmą «» pracujemy razem już od kilku lat i mamy nadzieję, że nasza współpraca długofalowa. Najpierw zamówiliśmy kruszywo w małych partiach, a wraz ze wzrostem produkcji wzrosły ilości i potrzeb. Nas zadowolony: i ceny i jakość dostarczanych materiałów, a co najważniejsze, jest poważny i w tym samym czasie uprzejmy stosunek do nas jak do stałych klientów. Powodzenia w twoich sprawach!

Mieczysława , majster SP. z o. o. «Lider»
27.02.2017

Wyrażamy swoją wdzięczność firmy «» i chcemy polecić do współpracy kolegów! W ciągu 4 lat pracujemy razem, dostawa kruszyw terminowe, dość przystępne ceny. Zawsze gotowi do pomocy w nieprzewidzianych okolicznościach. Wykształceni pracownicy.

Konstanty ?, wicedyrektor SP. z o. o. «Miejski»
16.02.2017

Z firmą «» zaczęli działać całkiem niedawno. Ale już udało się je oceniać profesjonalne podejście we wszystkim – od logistyki do księgowości. Dostawy odbywają się na czas. Polityka cenowa jest dość elastyczne. Obecnie jesteśmy bardzo zadowoleni warunki, więc jedziemy!

Władysław , kierownik ds. dostaw House R
14.02.2017

Wszystkie opinie