Nasze motto

Naszą misją jest tworzenie odpowiedniej przestrzeni dla osób chcących efektywnie uprawiać sport i w ten sposób rozwijać swoją pasję. Staramy się zaspokoić jak najwięcej potrzeb członków naszego klubu. Dostarczamy sprawdzonej wiedzy na temat naszych programów i treningów w różnych aspektach triatlonu, kolarstwa, biegania, pływania oraz innych form aktywności fizycznej.

Miejsce do trenowania

Zamiast pokazać Ci gdzie jest szafka, w której możesz zostawić własne rzeczy, a później pójść na samodzielny trening to my ustalamy Twój cykl treningowy, dostosowany idywidualnie do Ciebie i Twojej obecnej kondycji oraz umiejętności, a później jesteśmy obok Ciebie w trakcie ćwiczeń aby mieć pewność że robisz to poprawnie. Jesteśmy z Tobą przed, w trakcie i po treningu aby rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości i zadbać o jak najszybszy i najbardziej efektywny trening, który będzie Cię stale rozwijał i dostarczał oczekiwanej satysfakcji.

kilka słów o nas

Zatrudniamy najlepszych szkoleniowców i trenerów w swoich dziedzinach. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

OD 2011 r.

SPORTY WODNE

Pływanie to jedna z naszych głównych dziedzin, którymi się zajmujemy i w których szkolimy innych. Zacznij profesjonalny trening już dziś!

JAZDA KONNA

Może mało popularny w Polsce sport, ale na pewno taki, który ma swój urok i potrafi wciągnąć. Zacznij profesjonalną naukę jazdy od zaraz!

ZOSTAŃ CZŁONKIEM ZESPOŁU

Otrzymaj ekscytującą ofertę na treningi