Pracujemy 24/7
Własne bazy
Duża flota

53 474 78 87bezpłatny

Zamów oddzwonienie

Warszawa, ul. Iwana , 1A, str 2 (dojazd), od 7 do 23 godzin na dobę. E-mail: info@zjazd.waw.pl

Piasek, autorstwo

— sprzedaż piasku i uczciwe ceny!

Nasza firma realizuje prace budowlane piasek hurtowych i w małych partiach, u nas możesz złożyć umowę jak na jednorazową dostawę, jak i na regularne zaopatrzenie twojej firmy wysokiej jakości surowców.

Dostawa piasku przy jednorazowym spisaniu na straty zamówienia odbywa się w ciągu 24 godzin po zawarciu umowy lub dokonywania płatności bezgotówkowe, przy stałej współpracy — w terminie określonym w warunkach umowy. Nasze odpowiedzialne podejście do pracy i przystępne ceny z pewnością docenią zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i małe firmy: każdemu jesteśmy w stanie zaproponować indywidualne podejście i jak najbardziej korzystne warunki.

Nasza firma współpracuje bezpośrednio z wiodącymi producentami materiałów nierudnych, to pozwala nam oferować swoim klientom budowlany piasek z dostawą po cenach rynkowych za kostkę (m3).

Ceny

NazwaCena za ilość, zł.*
3 m312 m320 m3od 50 m3
Piasek washed rzecznej 1.8 µm 6 950 11 400 19 000 do uzgodnienia
Piasek kariery 2.0 µm 6 500 10 200 17 000 do uzgodnienia

* Cena jest obliczana na podstawie wartości średnich. Dla obliczeń w swoich warunków użyj kalkulator.

Dostawa piasku:

Dostawa odbywa się przez całą dobę, a także w weekendy i święta zgodnie z harmonogramem, ustalonym z zamawiającym. Cenimy twój czas i okazane zaufanie: nasze samochody zawsze przychodzą na obiekcie na czas!

Jak złożyć zamówienie?

Ile kosztuje samochód piasku, kariery lub rzecznego, lub zwykłego, cena piasku po kostki, cenę za tonę, a także inne niuanse można uzyskać u naszych menedżerów. Oni z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie nurtujące was pytania.

Kiedy potrzebny jest piasek

Zakres stosowania piasku jest bardzo obszerna:

  • budownictwo;
  • przemysł (wchodzi w skład wielu przemysłowych materiałów, stosowany do produkcji szkła, itp.);
  • gospodarstwo zagospodarowanie (place, boiska sportowe, itp.)

Firma «» dostarcza rzecznej i kariery piasek do budowy i pięknych prac. Codziennie dostarczamy piasek na dziesiątki placów budowy w Warszawie i MO, będzie nam miło cię widzieć wśród naszych stałych klientów.