Pracujemy 24/7
Własne bazy
Duża flota

53 474 78 87bezpłatny

Zamów oddzwonienie

Warszawa, ul. Iwana , 1A, str 2 (dojazd), od 7 do 23 godzin na dobę. E-mail: info@zjazd.waw.pl

? gruz

Uniwersalne rozwiązanie dla twojej budowy!

Firma «» realizuje gruz ? 5?20, 20?40 frakcji z dostawą w dowolne obiekty w Warszawie i regionie. 

Jesteśmy gotowi zaoferować państwu:

Firma «» gwarantuje ci najkorzystniejsze warunki zamówienia, szybką dostawę żwirowej gruzu i, oczywiście, świetna jakość materiału. Mamy wszystko, aby twoja budowa, w Warszawie i obwodzie Warszawskim było skuteczne i ekonomiczne!

Ceny

NazwaCena za ilość, zł.*
3 m312 m320 m3od 50 m3
Gruz ? 5/20 9 800 23 400 39 000 do uzgodnienia
Gruz ? 20/40 9 500 22 200 37 000 do uzgodnienia

* Cena jest obliczana na podstawie wartości średnich. Dla obliczeń w swoich warunków użyj kalkulator.

Dostawa żwiru:

Dostawa odbywa się przez całą dobę, a także w weekendy i święta zgodnie z harmonogramem, ustalonym z zamawiającym.

Jak kupić ? gruz?

Zastosowanie

? kruszywo produkowane metodą kruszenia kamienia skały lub przesiewania piaszczysto-żwirowej mieszanki. W przeciwieństwie do granitu, taka gruz nie ma ostrych krawędzi, a ponieważ powszechnie stosowane nie tylko w budownictwie, ale i w projektowaniu krajobrazu.

Gruz, który ma frakcję do 5 mm, często stosuje się dla pięknych prac. Ponadto, jest on powszechnie stosowany do posypywania ? w zimie. Większy gruz (5?20 mm) stosuje się do ? ogrodniczo-parkowych ścieżek, tworzenia mini-plaż, do produkcji betonu i różnych konstrukcji betonowych, do prac fundamentowych. Duże frakcji żwirowej kruszywa mogą być używane do układania dróg, do tworzenia wyrobów betonowych i do wykończenia oczek wodnych.

? gruz kilka gorsze na wytrzymałości, a to ekologiczne właściwości wychodzi na pierwsze miejsce. Taki widok gruzów można nazwać naprawdę uniwersalnym rozwiązaniem zarówno w budownictwie, jak i dla wielu innych rodzajów prac budowlanych.

Trudności z wyborem frakcji? Nasi doradcy pomogą w podjęciu decyzji o wyborze i podpowiedzą optymalny harmonogram dostawy materiałów na plac budowy.