Pracujemy 24/7
Własne bazy
Duża flota

53 474 78 87bezpłatny

Zamów oddzwonienie

Warszawa, ul. Iwana , 1A, str 2 (dojazd), od 7 do 23 godzin na dobę. E-mail: info@zjazd.waw.pl

Opinie

Napisz do nas!

Jeśli masz jakieś uwagi lub sugestie dotyczące pracy naszej firmy, napisz do nas - info@zjazd.waw.pl

Gwarantujemy, że żaden list nie pozostanie bez uwagi!


W styczniu po raz pierwszy zwrócił się do «» do tego zamawiał materiały w innej firmie. Podobały ceny, co jak na dzisiejsze czynnik określający wszystkie. Miło było porozmawiać z menedżerami, którzy dobrze znają się na rzeczy. Z przyjemnością będę kontynuować współpracę właśnie z tą firmą!

Jegorow J., przedsiębiorca indywidualny
05.02.2015

W styczniu zamówiliśmy podkład tej firmy. Przywieźli szybko, jakość jest świetna, dokumenty są w porządku. Chcę wyrazić zespołu firmy «» wdzięczność za to odpowiedzialne podejście do sprawy. Dziękuję, miło było z wami pracować.

? I. J., SP
22.01.2015

Zwrócili się w pół roku temu, podczas gdy zawsze są zadowoleni. Nam stale konieczne piasek, żwir, itp. Do pracowali z różnymi dostawcami, dość trwałe problem: zakłócenia w dostawach, ?... Jeden z naszych partnerów polecał tę firmę, zwrócili się, choć dużo i nie czekali. Ale na próżno! Jeszcze nigdy nas nie zawiodły. Pracy było dużo wygodniej, bezpieczniej, a i tak się bardziej opłaca. Będziemy nadal z nimi współpracować i dalej.

Nikitin A. E., kierownik ds. zakupów W «Perspektywa»
14.01.2015

Podobało troska i proponowane warunki. Współpracujemy w razie potrzeby. Materiał doskonałej jakości. Dziękuję!

Antonow W. A., specjalista ds. zakupów SP. z o. o. «» r. Mytishchi
21.12.2014

Podziękowania dla firmy za odpowiedzialne podejście do sprawy, terminowe dostawy, wysokiej jakości materiał. Współpracujemy już od około 3 lat. Zajmujemy się budową budynku, regularnie zamawiamy w tej firmie gruz, żwir, piasek, wapień. Wielu kierowców iść na spotkanie, dostosowywać samochód akurat do wybranego miejsca, a nie tylko na stronie. Słowem, dobrze, pracuj w tym samym duchu!

R. J. Martynow, menedżer SP. z o. o. «Ustrój-Tech»
14.12.2014

Zamawiałem żyzny grunt. Wszystko dobrze, pasowało jakość i cena, tak i dostawy były zawsze aktualne. Przekonałem się, że na firmę można liczyć i wtedy, gdy pojawiają się pilne zamówienia.

YIP ? W. A., Dmitrov r.
02.12.2014

Brał Kamaz w grudniu do wynajęcia na kilka dni. Samochód jest w idealnym stanie. Zamówienie zrobiłem online, zadzwonił szybko, wszystko szybko zwrócił – serwis! Cena też przystępna. Zadowolony.

S. F. , SP
02.12.2014